Zespół Szkół w Krośnicach

Wydarzenia

Światowy Dzień Zwierząt: Psy, koty, chomiki, wiewiórki, słonie, niedźwiedzie... Dzisiaj świętują wszystkie zwierzęta! Nie mogliśmy o nich zapomnieć na szkolnej świetlicy. Uczniowie klas I i II wykonali ilustracje przedstawiające zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Chętnie opowiadali o swoich domowych zwierzętach oraz dzielili się informacjami na temat innych gatunków zamieszkujących różne części świata.

Dnia 19.09.2017 r. uczniowie klas I-III uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w zajęciach promujących przyjaźń.  Uczniowie stworzyli definicje przyjaźni oraz wypisali cechy prawdziwego przyjaciela. Wspólnie wykonali plakat "Przyjaciel świetlicy". Klasy I kolorowały postać chłopca, natomiast uczniowie klas II i III uzupełnili plakat cechami przyjaciela.

4.09.2017 r. szkolna świetlica przywitała wszystkich uczniów. Dzieci chętnie opowiadały o wakacyjnych przygodach. Pokazywały pamiątki i dzieliły się wspomnieniami. Następnie pełne energii bawiły się z kolegami i koleżankami. Powstał szpital, lodziarnia, stadnina koni, królestwo. Piękne budowle z kloców.