Zespół Szkół w Krośnicach

zaj pozalekcyjne

SZANOWNI RODZICE, PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH. 

UPRZEJMNIE INFORMUJEMY, ŻE PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH UZALEŻNIONY JEST OD PLANU OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ NAUCZYCIELI.

 

 

kółko prowadzący termin
poniedziałek zajęcia wspomagające Anita Żurakowska 7.10 – 7.55
kółko języka niemieckiego Ewa Pieróg 9.50 – 10.35
zajęcia wspomagające Beata Owczaryszek 11.45 – 12.30
zajęcia wspomagające Iwona Ciupak 11.45 – 12.30
kółko „Ratujemy i uczymy ratować” Danuta Laszuk-Boruta 11.45 – 12.30
kółko artystyczne „Mały artysta” Renata Hajduk 11.45 – 12.30
Zajęcia wspomagające Elżbieta Figura 12.40 – 13.25
„Świetlica uczy, bawi, wychowuje” Anna Drobina-Tuśnio 13.00 – 13.45
zajęcia wspomagające – geografia i przyroda Emilia Głód 13.40 – 14.25
Kółko regionalne Dariusz Kaliszczak 13.40 – 14.25
piłka nożna Dariusz Rataj 14.30 – 15.15
gry zespołowe Monika Tomczyk 14.30 – 16.00
wtorek zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego Agnieszka Woźniak 7.30 – 7.55
kółko Anna Karpińska 10.55 – 11.35
zajęcia artystyczne „W świecie wyobraźni” Maria Możdrzech 11.45 – 12.30
Zajęcia wspomagające Danuta Laszuk-Boruta 11.45 – 12.30
Zajęcia wspomagające Henryka Skrzypczyk 11.45 – 12.30
Mini gry sportowe Przemysław Noga
Zajęcia wspomagające Małgorzata Słocka 12.40 – 13.25
koło przyrodnicze „Biedronka” Emilia Głód 13.40 – 14.25
kółko matematyczne „Przez rozrywkę do wiedzy” Beata Wojtaszek 13.40 – 14.25
zajęcia przygotowujące do egzaminu Edyta Dwojak 13.40 – 14.25
zajęcia wspomagające z języka polskiego Beata Żurek 13.40 – 14.25
„Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” Katarzyna Pufal-Puchała 13.30 – 14.30
Kółko z j. angielskiego „Wycieczka do Londynu” Anita Żurakowska 14.35 – 15.15
Zajęcia manualne Marzanna Kędzia 14.30 – 15.15
„Jestem apostołem” Aneta Rataj 14.30 – 15.15
środa kółko Anna Karpińska 9.50 – 10.35
„Bóg mnie kocha” Aneta Rataj 11.45 – 12.30
Język angielski dla przedszkolaków Małgorzata Słocka 12.00 – 12.30
Zajęcia wspomagające z matematyki Edyta Dwojak 13.40 – 14.25
ortograffitii Agnieszka Woźniak 13.40 – 14.25
Kółko plastyczne „Mali artyści” Beata Owczaryszek 12.40 – 13.25
Kółko z języka niemieckiego Ewa Pieróg 13.40 – 14.25
czwartek zajęcia wspomagajże z matematyki Beata Wojtaszek 7.10 – 7.50
zajęcia przygotowujące do egzaminu z j.polskiego Agnieszka Woźniak 7.30 – 7.55
zajęcia wspomagające Joanna Jasięga 11.45 – 12.30
Zajęcia opiekuńcze Elżbieta Figura 11.45 – 12.30
zajęcia wspomagające Renata Hajduk 11.45 – 12.30
Kółko plastyczne „Chcę być artystą” Henryka Skrzypczyk 11.45 – 12.30
zajęcia wspomagające z języka niemieckiego Magdalena Kłudka - Sobieraj 13.40 – 14.25
Zajęcia wspomagające z matematyki Magdalena Zmyślona 13.40 – 14.25
zajęcia wspomagające Ewa Pieróg 13.40 – 14.25
piątek Świetlica uczy, bawi, wychowuje Dorota Kulas 9.30 – 11.30
„Chcę wiedzieć więcej” Iwona Ciupak 11.45 – 12.30