Zespół Szkół w Krośnicach

Sukcesy

I miejsce

Julia Ochocka IV d

II miejsce

Hanna Stach VIII a

Maciej Samborski VIII a

III  miejsce

Julia Kwiecień IV d

Adam Zalewski VI a

Lena Krawczyk IV b

Wyróżnienie

Jagna  Löffner V b

GRATULUJEMY !!!

W miesiącu marcu  w Szkole Podstawowej w Krośnicach odbył się Konkurs na najładniejsza kartkę wielkanocną.

Na konkurs napłynęło 23 prac , z których Jury wyłoniło następujących uczestników.

KLASY I – III

  1. Jan Stasiewicz kl.IIIa, Sandra Owczarek kl. , Aleksander Barański kl.IIIa,
  1.  Mateusz Walczak kl.I b,Akram Abu Hamed kl. IIb,Anna Biała lIa,

3.Sandra Pasternak kl. Ia, Oliwier Keler kl.IIIa, Małgorzata Kamińska kl.IIIa,

KLASY IV– VI

  1. Oliwia Nowak kl.Va, Magdalena Łuszczek kl. IVa
  2. Martyna Jankowska kl.IVc, Amir Abu Hamed kl.IVa, Gabriela Kozieł kl.IVd,

Julia Kwiecień kl.IV d

  1. 3. Kinga Pauś kl.VI a, Patrycja Marciniak kl IV

                                                                           Renata Hajduk

 

14 uczniów  Zespołu Szkół w Krośnicach  wzięło udział w konkursie na wykonanie  „Najpiękniejszej Plamy Wielkanocnej”. Komisja konkursowa   wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 W  kategorii klas I-III szkoły podstawowej :

I miejsce – Miłosz Maryjowski  kl. II a 

II miejsce – Jan Szel kl. II b

III miejsce – Maja Budek  kl. II a

 W kategorii klas IV-VIII  szkoły podstawowej :

I miejsce – Konrad Lombarski  kl. IV d 

II miejsce – Mikołaj Nawrot  kl. VII a

III miejsce – Katarzyna  Boguś  kl. V b

 Piękne wielkanocne palmy można było nie tylko  podziwiać ale   i zakupić na świątecznym kiermaszu szkolnym. Wszystkim  uczniom bardzo dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

1.04.2019 r jury wybrało laureatów konkursu “Najładniejszy słowniczek obrazkowy z języka angielskiego”.

Zadanie to okazało się trudne z uwagi na dużą ilość pięknych i ciekawych prac.

Po burzliwych naradach jury ogłosiło wyniki :

1 miejsce klasy - Wojciech Romańczyk oraz Nadia Bejuk z klasy II b.

2 miejsce : Kaja Głowieńkowska z klasy II b oraz Jakub Chałupka z klasy II a

3 miejsce :  Alicja Kruk z klasy II a oraz Jan Kolasa z klasy II a.

Jury zdecydowało się wyróżnić :

Szymona Ciesielskiego z klasy II a

Mariannę Bejcar z klasy I b oraz

Aleksandrę Bejcar z klasy II a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !!!

                                                        Weronika Łabarczuk