Zespół Szkół w Krośnicach

W piękny styczniowy wieczór 23 uczniów III klasy Gimnazjum bawiło się na swoim pierwszym balu – Balu Gimnazjalnym. Uroczystość odbyła się 21 stycznia w restauracji Lema w Wierzchowicach. Punktualnie o godzinie 18.00 Roksana Czajkowska, Brajan Nowak i Dawid Tokaj przywitali wszystkich zebranych gości – Panią Dyrektor Wiesławę Wysopal, Panią Wicedyrektor Aleksandrę Drendę, licznie przybyłych nauczycieli oraz rodziców. Pani Dyrektor uroczyście otworzyła bal i uczniowie dostojnie ruszyli w takt Poloneza, którego wytrwale ćwiczyli z nauczycielem wychowania fizycznego Panem Darkiem Ratajem. Po pięknym tańcu uczniowie zaprezentowali się w krótkiej części artystycznej, gdzie w zabawny sposób zaprezentowali wszystkim swoje talenty, a wśród nich talent do nauki, talent sportowy, muzyczny czy plastyczny.

Po części oficjalnej uczniowie ruszyli na parkiet, gdzie przy muzyce Kamila Piasecznego bawili się do godziny 24.00.