Zespół Szkół w Krośnicach

W dniu 18.12.2018 w hali Centrum Kongresowego Hali Stulecia odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Liceliady Młodzieży w Szachach. Tylko tak duża hala mogła pomieścić prawie 300 szachistów, którzy uczestniczyli w Finale, z udziałem Mistrzów Powiatów oraz zespołów z miejsc I - III z Mistrzostw Wrocławia. Poziom zawodów był bardzo wysoki, gdyż w Finale wystartowało wielu czołowych szachistów naszego kraju, a Dolny Śląsk jest potęgą w szachach dzieci i młodzieży w Polsce.  W kategorii Igrzyska Młodzieży szkolnej, Mistrzowie Powiatu Milickiego (Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Krośnicach), w składzie: Nawrot Mikołaj, Dyrczoń Oliwia, Godziszewski Antoni i Natalia Kecher, zajęli 14 miejsce. Serdecznie gratuję naszym szachistom i dziękuję dyrekcji szkoły w Krośnicach  za wsparcie i zorganizowanie wyjazdu do Wrocławia. Trenerka szachowa Małgorzata Nowak.

 
 
 
bezpieczne wakacje 180 150
sbp
skrzydla baner
odyseja-umyslow
 
sprawny dolnoslazaczek
certyfikat sp
1455988

Adres: 54.82.99.169
Czas: 2019-03-20 16:09:34